5/5 - (5 امتیاز)

عکاسی شغلی جذاب است و عکاسان دید متفاوتی از دنیا دارند. 28 مرداد مصادف با 16 آگوست روز جهانی عکاس است و اگر کسی از اطرافیان شما و کسانی که دوستشان دارید عکاس هستند با دمبل همراه باشید تا بهترین کادو برای عکاسان را خریداری کنید.

اما عکاسان افرادی با دید متفاوت و با نگاهی تیزبین هستند که احتمالا در طول زندگی خود آموخته اند که به همه چیز از زوایای مختلف نگاه کنند و همواره دقت خوبی روی جزئیات یک صحنه داشته باشند.

جالب است بدانید که وقتی عکاسان به یک صحنه به جهت یافتن سوژه ی مناسب نگاه می کنند همه چیز را در دید خود کادر بندی و تنظیم می کنند میزان تابش نور و زوایای مختلف را بررسی می کنند و با یافتن بهترین شرایط سوژه ی خود را شکار می کنند، اما در این میان عکاسانی نیز هستند که اصلا زمان و فرصت مناسب برای این کار را ندارند.

 

پیکسل

 

پیکسل خندالو

پیکسل خندالو طرح عکاس مملکت کد 5815

پیکسل دختر عکاس

پیکسل طرح دختر عکاس کد DDP010

پیکسل پرمانه

پیکسل پرمانه طرح دختر عکاس کد pm.223

 

 

وقتی شما با یک عکاس صحنه های ورزشی صحبت می کنید متوجه می شوید که او بیشتر از یک ورزشکار حرفه ای قادر به پیش بینی صحنه های مهم است چرا که او در اثر تجربه ی بسیار چند لحظه قبل از یک گل زیبا در فوتبال یا یک صحنه ی جذاب ورزشی می تواند آن را پیش بینی کرده و شروع به عکاسی کند تا لحظه ی مورد نظر خود را شکار کند. عکاسی تقریبا بیشتر مواقع یک کار لذت بخش است زیرا شما همواره در حال ثبت صحنه های زیبای زندگی هستید اما گاهی این شغل بسیار دردناک و ناراحت کننده می باشد.

 

لباس و هودی

 

 

تی شرت آستین بلند

تی شرت آستین بلند زنانه 27 مدل عکاس کد V18

هودی طرح دختر عکاس

پیکسل طرح دختر عکاس کد DDP010

تاپ زنانه مدل عکاس

تاپ زنانه مدل عکاس گل به سر

 

نیم تنه زنانه مدل عکاس

نیم تنه زنانه مدل گنجشک عکاس کد f543q

تیشرت آستین کوتاه شین دیزاین

تیشرت آستین کوتاه شین دیزاین طرح مرد عکاس کد 4444

هودی زنانه مدل عکاس

هودی زنانه مدل عکاس F668

 

وقتی شغل شما تهیه عکس های اجتماعی یا خبرهای سیاسی باشد متوجه می شوید این کار همیشه هم لذت بخش نیست گاهی از مشکلات شدید اجتماع مانند فقر یا فحشا و یا سایر کمبودهای آنها عکس تهیه می نمایید گاهی از درد و رنج های افراد تصاویری تهیه می نمایید که حتی می توان اشکهای خودتان را نیز در آن مشاهده کرد. این درد زمانی که با مسائل سیاسی همراه می شود بسیار دردناکتر نیز می شود زمانی که شما می دانید این کمبودها بخاطر سیاست بازی ها و ناعدالتی های بعضی افراد هست و می خواهید آن را به تصویر بکشید غم و درد تمام وجود شما را در بر می گیرد.

 

ماگ

 

ماگ طرح جغد عکاس

ماگ طرح جغد عکاس کد 120

ماگ حرارتی بیگ ماگ

ماگ حرارتی بیگ ماگ مدل جغد عکاس کد 2208

ماگ طرح عکاس

ماگ طرح عکاس کد 1105409225

 

همه ی درد و رنج های مختلف برای تهیه ی یک عکس خوب را کنار زحمات و هزینه های مختلف این شغل بگذارید تا متوجه شوید واقعا عکاسی یک علاقه و عشق خاص خود را نیاز دارد اگر مایل هستید عکاس شوید تنها در حالی می توانید این کار را بکنید که از این کار لذت می برید چرا که شما تا با علاقه و عشق بالا به اطراف خود نگاه نکنید نه زیبایی های آن را خوب می بینید و نه زشتی های آن را که در هر دو صورت عکسی که شما تهیه خواهید کرد کیفیت مناسب خود را ندارد.

باید یادمان باشد همیشه اینکه عکاسانی هستند که بجای ما تمام دنیا را با دقت بالا زیر نظر دارند و زشتی و زیبایی آنرا به شکل کامل برای ما به تصویر می کشند بسیار عالی و کمک کننده است زیرا با دیدن زیبایی های دنیا حال خوبی بدست می آوریم و به زندگی امیدوارتر می شویم و با دیدن سختی و زشتی های دنیا بیشتر قدر داشته های خود را می دانیم و بهتر از زندگی لذت می بریم. این یک مسئولیت و یک زحمت بسیار است که بر دوش عکاسان عزیز دنیا قرار گرفته و ایشان به خوبی آن را انجام می دهند.

 

کیف و کوله پشتی

 

کیف دوشی دخترانه چی چاپ

کیف دوشی دخترانه چی چاپ طرح دختر عکاس کد 65607

کیف دوشی زنانه گالری چی چاپ

کیف دوشی زنانه گالری چی چاپ طرح دختر عکاس

ماگ طرح عکاس

ماگ طرح عکاس کد 1105409225

 

کتاب

 

کتاب عکاس مینیمالیست اثر استیو جانسون

کتاب عکاس مینیمالیست اثر استیو جانسون انتشارات کتاب پرگار

کتاب عکاس خلاق اثر استیو و کارلا سونهایم

کتاب عکاس خلاق اثر استیو و کارلا سونهایم انتشارات نظام الملک

کتاب عکاس استودیو اثر جان چایلد

کتاب عکاس استودیو اثر جان چایلد انتشارات پرگار

 

ساعت و زیورآلات

 

 

ساعت مچی عقربه ای والار

ساعت مچی عقربه ای والار طرح عکاس کد LF2379

گردنبند نقره زنانه دلی جم

گردنبند نقره زنانه دلی جم طرح عکاس باشی کد D 337