امتیازدهی

در زمان مادربزرگ های ما گزینه و تنوع زیادی برای لباس بارداری وجود نداشت. در آن زمان آن ها مجبور به پوشیدن لباس های بزرگ چادر مانند بودند. خوشبختانه٬ برای مادر مدرن امروز، طراحان زیادی شروع به طراحی لباس حاملگی در طرح ها و رنگ های مختلف کردند و این لباس ها امروزه در صنعت مد نیز وارد شده اند.

اگر اولین بار است که قرار است لباس بارداری تهیه کنید، ممکن است سوالات زیادی در مورد لباس های بارداری داشته باشید، مانند این سوال که آیا من واقعا به آن ها نیاز دارم؟ یا چگونه می توانم چیزی برای پوشیدن پیدا کنم و ظاهر جذابی هم در کنار آن داشته باشم؟

دمبل در این پست به بررسی چند نکته در مورد این گونه لباس ها، از پوشیدن این لباس ها تا سازگاری با تغییر اندام بارداری خواهد پرداخت.

 

شلوار بارداری

ویژگی های این محصول:

 • جنس: نخ، پلی استر
 • فرم لباس: راسته
 • مورد استفاده: مجلسی، روزمره
 • قد: تا مچ پا

 

تی شرت بارداری

ویژگی های این محصول:

 • جنس: پلی استر
 • مورد استفاده: روزمره
 • قد: روی باسن

 

آیا شما واقعاً به لباس بارداری احتیاج دارید؟

برخی از مادران در حاملگی اول قادر به پوشیدن بسیاری از لباس های عادی خود هستند، به خصوص لباس های ماکسی و لباس های مجلسی و سایر لباس های گشاد و هرگز حاضر به سرمایه گذاری روی لباس های بارداری نیستند. در حالی که، مادران دیگر می دانند که یا احساس راحتی را فقط در لباس بارداری تجربه خواهند کرد.

در نهایت، این امر به یک موضوع ترجیحی شخصی است. اگر می توانید چیزی راحت در کمد خود پیدا کنید، از همان استفاده کنید. فقط به یاد داشته باشید که پوشیدن لباس تنگ در دوران بارداری به طور کلی توصیه نمی شود. جدا از احساس محدودیت، لباس تنگ نیز می تواند منجر به مسائل زیادی شود. به عنوان مثال، پوشیدن لباس تنگ در دوران بارداری می تواند باعث درد در قسمت های مختلف بدن شود. همچنین می تواند گردش خون را کاهش دهد و حتی ممکن است منجر به عفونت های مخمری شود.

در نتیجه، اگر لباس هایتان باعث ناراحتی شما می شوند، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که به دنبال خرید لباس بارداری بروید.

 

شورت بارداری

ویژگی های این محصول:

 • جنس: پنبه
 • مورد استفاده: روزمره

 

شورت بارداری زنانه

ویژگی های این محصول:

 • جنس: پنبه
 • مورد استفاده: روزمره

 

تغییر شرایط با بدن در حال تغییر

برای برخی از خانم ها، فکر افزایش وزن و انحنایی شدن با پیشرفت بارداری مفهوم دشواری است که می توانند با آن کنار بیایند. بسیاری از افراد احساس می کنند که اظهار نظرهای افراد دیگر مانند “وای، چقدر چاق شدی” روی آن ها تاثیر دارد و سعی می کنند بارداری خود را تا آنجا که ممکن است پنهان کنند. اما، شما نباید اجازه دهید ترس از چاق شدن شما را از لذت بردن از بارداری باز دارد.

 

نکاتی برای لباس پوشیدن

فکر لباس پوشیدن در زمان بارداری می تواند بسیاری از خانم ها را ناامید و پریشان کند. با تغییرات زیادی که در بدن رخ می دهد، دشوار است که بدانید چه چیزی بپوشید و چه چیزی بخرید. در ادامه چند نکته در مورد چگونگی لباس پوشیدن وجود دارد و روی ظاهر شما تاثیر خوبی دارد.

 

شلوار جین بارداری

ویژگی های این محصول:

 • جنس: نخ، پلی استر، جین
 • مورد استفاده: مجلسی و روزمره
 • فرم لباس: دم-پاگشاد

 

روی ویژگی های خود را تکیه کنید

نکته ای که کارشناسان مد توصیه می کنند این است که لباسی را انتخاب کنید که مانند پیراهن های یقه 7، پیراهن های دکمه دار و پیراهن های بلند، شما را بلندتر نشان دهد. هدف این است که خود را بلندتر نشان دهید. همچنین بهتر است پاها را برجسته کنید. می توانند با انتخاب مناسب دامن یا شلوار، بلندتر و لاغرتر به نظر برسید.

 

شکم خود را پنهان نکنید

به یاد داشته باشید که در درون خود یک کودک بزرگ می کنید. بنابراین، به آن منحنی ها افتخار کنید. اکنون وقت آن است که آن پیراهن های نرم و فرم و لباس های شبیه به پیراهن را که منحنی های در حال رشد شما را نشان می دهد، بپوشید. این یک بار در زندگی شما اتفاق می افتد و مطمئن باشید که مردم به این موضوع فکر نمی کنند که معده شما بیرون می زند. بنابراین، تا می توانید از آن لذت ببرید.

 

بلوز بارداری اچ اند ام

ویژگی های این محصول:

 • جنس: پلی استر
 • مورد استفاده: مجلسی و روزمره
 • قد: روی باسن
 • یقه: هفت

 

لباس های راحت را انتخاب کنید

همانطور که قبلاً ذکر شد، لباس های تنگ و ناراحت کننده خطرات زیادی را به همراه دارد. جدا از درد و ناراحتی، لباس های تنگ همچنین می توانند گردش خون شما را کاهش دهند و منجر به عفونت های مخمری شوند.

 

به سبک قبل از بارداری خود پایبند باشید

اگر کسی نیستید که به طور معمول لباس های چاپ گل می پوشد، نیازی به شروع این کار در دوران بارداری نیست. در واقع شما باید بتوانید لباس های بارداری متناسب با سبک خودتان را پیدا کنید. به عنوان مثال، اگر به طور معمول شلوار جین و تی شرت می پوشید، پس 2 الی 3 شلوار جین بارداری و چند تی شرت سرگرم کننده یا لباس فانتزی بارداری تهیه کنید و اگر به طور معمول شلوار استرچ می پوشید ، مطمئناً برای بدن در حال رشد خود چند شلوار استرچ به عنوان شلوار بارداری خریداری کنید. یا اگر به سبک حرفه ای تری در کار نیاز دارید، می توانید به همین راحتی از آن با لباس های بارداری تقلید کنید. به یاد داشته باشید، روزهای لباس های چادر شکل به پایان رسیده است.

 

سارافون بارداری

ویژگی های این محصول:

 • جنس: کرپ
 • مورد استفاده: مجلسی و روزمره

 

از کفش غافل نشوید

انتخاب کفش مناسب برای تکمیل لباس خود یک الزام است. هنگامی که باردار هستید، ممکن است پاهایتان متورم شده و تعادل شما کاملاً در حد ممکن نباشد. 2 از این گذشته، چند کیلو از قسمت جلوی بدنتان بیرون زده است. بنابراین، کفشی انتخاب کنید که نه تنها راحت باشد بلکه برای استفاده از آن از ثبات کافی برخوردار باشد. این به این معنی نیست که کفش پاشنه دار در دوران بارداری ممنوع است. فقط مطمئن باشید که کفش مورد استفاده راحت بوده و می توانید بدون احساس ناپایداری با آنها قدم بزنید.

 

سارافون بارداری

ویژگی های این محصول:

 • جنس: پشم
 • مورد استفاده: مجلسی و روزمره

 

حرف آخر

وقتی صحبت از لباس بارداری می شود، مطمئناً یک کار سختی است. در حقیقت، روش های زیادی برای لباس پوشیدن در زمان بارداری وجود دارد. خواه بخواهید لباس هایی را که از قبل دارید با هم قلاب کنید یا بخواهید لباس های بارداری خود را با دقت در یک فروشگاه لباس در این نزدیکی انتخاب کنید، این انتخاب با شماست.

برای اولین بار در زندگی خود، لازم نیست نگران نقض هیچ قانون مدی باشید. بیشتر مردم در مورد آن چه مادر آینده می پوشد بسیار بخشنده هستند. آن ها ترجیح می دهند در مورد نام نوزاد صحبت کنند. بنابراین آرام باشید، کمی لذت ببرید و خلاقیت به خرج دهید.