امتیازدهی

هر کسی که تا به حال وقت خود را صرف اسکیت بورد در خیابان های شهر خود کرده یا پارک اسکیت محلی ، می داند که این هیجانی است که هیچ چیز دیگری ندارد. اما ممکن است متوجه نشوید که سرگرمی مورد علاقه شما دارای مزایای شگفت انگیز دیگری است.

  1. برای از بین بردن استرس عالی است

جای تعجب نیست که بسیاری از مردم وقتی فشارهای زندگی روزمره آنها را پایین می آورد، اسکیت برد خود را می گیرند. وقتی روی اسکیت برد تمرکز می کنید، نمی توانید روی هیچ نگرانی دیگری تمرکز کنید. برخی از مردم می گویند اسکیت برد حتی آنها را در حالت مراقبه قرار می دهد، بنابراین این فعالیت عالی برای تسکین استرس است.

  1. این واقعا اجتماعی است

هنگامی که اسکیت بورد را شروع می کنید، به جامعه بزرگی ملحق می شوید که رشد آن به این زودی متوقف نخواهد شد. اسکیت بورد افراد را از همه اقشار دور هم جمع می کند، بنابراین می تواند راهی عالی برای ملاقات با افراد همفکر و گسترش دایره اجتماعی شما باشد. بسیاری از اسکیت‌بوردها ادعا می‌کنند که این ورزش به آنها کمک کرده تا مادام‌العمر دوستی پیدا کنند. بدون اسکیت بورد، این جفت ها ممکن است هرگز از مسیرهای خود عبور نکرده باشند. تاتیا ماروکو از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در سال 2019 جوامع اسکیت بورد را در سراسر کشور مورد مطالعه قرار داد و از پیوندهای آشکار در این گروه های اجتماعی متنوع احساس کرد.

او توضیح داد: “مهم نیست که چه کسی هستید، مهم نیست در چه سنی هستید، اگر اسکیت سواری می کنید، بخشی از یک جامعه هستید.” اعضای شورای شهر یا حتی بانکداران سرمایه گذاری می توانند یک اسکیت بورد باشند و این ارتباطات مهم هستند.

از آنجایی که اسکیت برد باعث تشویق جامعه می شود، حتی می تواند از رفتارهای ضد اجتماعی جلوگیری کند. اسکیت بورد به جوانان هدف و روشی مثبت برای پر کردن وقت خود می دهد.

انواع اسکیت بورد :

اسکیت بورد مدل popsicle کد ۱۲

اسکیت بورد مدل popsicle کد ۱۲

اسکیت بورد طرح سگ های نگهبان کد 03

اسکیت بورد طرح سگ های نگهبان کد 03

اسکیت بورد مدل اسپرت رانرز SRBF115

اسکیت بورد مدل اسپرت رانرز SRBF115

برای اینکه بتونیم خرید خوب و مناسبی داشته باشیم
بهتره یه نگاهی به جنس و کیفیت محصولات بالا بیندازیم و اونا رو مورد بررسی قرار دهیم

مشخصات اسکیت بورد مدل popsicle کد ۱۲ ، وزن هر اسکیت ۷۰۰ گرم ، تعداد چرخ چهار عدد ، قطر چرخ ۶۴ ، جنس چرخ لاستیک ، میزان ابک (ABEC) بلبرینگ پنج عدد

که در مقایسه با آن مشخصات اسکیت بورد طرح سگ های نگهبان کد 03 ، وزن هر اسکیت ۵۰۰ گرم ، تعداد چرخ چهار عدد ، قطر چرخ ۳۵ ، جنس چرخ پلاستیک، سبک تفریحی(Fun)

و امااین اسکیت برد اسپرت رانرز SRBF115 یکی از پرفروش طرین و پرطرفدار ترین اسکیت برد ها می باشد این اسکیت برد معمولا برای افراد مبتدی مورد استفاده قرار میگیرد و نوع ساختار ان از چند لایه چوب سخت و تیغه های فلزی با چرخ های باکیفیت ساخته شده که بسیار بادوام میباشد و میتوان سالیان سال از ان استفاده کنید .حالا انتخاب با شماست ..

برای دیدن جزئیات بیشتر و آگاهی از ویژگی ها و قیمت محصولات کافی ست روی لینک جزئیات بیشتر و خرید کلیک کنین.

  1. این یک سرگرمی مقرون به صرفه است

اسکیت بورد نیز یک سرگرمی واقعا مقرون به صرفه است که برخی از بهترین اسکیت‌بردها برای مبتدیان ۱۰۰ دلار یا کمتر قیمت دارند. اسکیت‌بردهای جدید از حدود 24 دلار از فروشگاه‌های اسباب‌بازی شروع می‌شوند. اگر پول تنگ است، می توانید یک تخته دست دوم حتی با قیمت کمتری پیدا کنید. یک هیئت مدیره جدید باید بین دو تا چهار سال دوام بیاورد، بنابراین شما ارزش زیادی برای دلار خود دریافت می کنید.

اسکیت کردن با کلاه ایمنی و پد، حداقل در زمانی که در حال یادگیری هستید، هوشمندانه است، اما اگر واقعاً بودجه ندارید (تا زمانی که در یک محیط امن هستید) می توانید بدون آنها فرار کنید. بسیاری از اسکیت‌بوردها ترفندهای اساسی مانند Ollies را از راهنماهای آنلاین یا سایر اسکیت‌بازان یاد می‌گیرند، بنابراین نیازی به حضور در کلاس‌های رسمی ندارند.

  1. این یک راه عالی برای دور زدن است

اسکیت برد یک گزینه عالی برای حمل و نقل است. روی تخته خود بپرید و سریعتر از پیاده روی یا آهسته دویدن به جایی که باید بروید می رسید. اسکیت بورد نیز به سوخت دیگری غیر از انرژی خود نیاز ندارد، بنابراین جایگزین سبز عالی برای رانندگی است. یک اسکیت برد همچنین به اندازه دوچرخه بزرگ نیست، بنابراین می توانید به راحتی آن را زیر میز قرار دهید یا حتی پس از رسیدن به مقصد آن را حمل کنید. بسیاری از مردم برای صرفه جویی در هزینه، حفظ تناسب اندام و تفریح هر روز با اسکیت به مدرسه یا اداره می روند.

  1. این شما را قوی تر می کند

اسکیت بورد تقریباً از تمام ماهیچه های بدن استفاده می کند، بنابراین یک راه عالی برای تقویت قدرت شما است. هنگام کار برای حفظ تعادل خود، به خصوص در سطوح ناهموار، هسته خود را درگیر خواهید کرد. همانطور که خم می شوید تا مرکز ثقل خود را پایین بیاورید، همسترینگ خود را تمرین می دهید. وقتی دوباره بلند می‌شوید، در حال کار کردن با عضلات سرینی ماکسیموس هستید. Ollies یک تمرین عالی برای تمرین چهار نفره است. همانطور که تمام آن عضلات را به طور منظم روی تخته خود تمرین می دهید، مدت زیادی طول نمی کشد که به فرم خوبی برسید.

انواع اسکیت بورد :

اسکیت بورد مدل Pro S20

اسکیت بورد مدل ISPS ACTION 2808

اسکیت بورد مدل ISPS ACTION 2808

اسکیت بورد مدل تیزپا

اسکیت بورد مدل تیزپا

برای اینکه بتونیم خرید خوب و مناسبی داشته باشیم
بهتره یه نگاهی به جنس و کیفیت محصولات بالا بیندازیم و اونا رو مورد بررسی قرار دهیم

مشخصات اسکیت بورد مدل Pro S20 ، وزن هر اسکیت ۱۸۵۰ گرم ، تعداد چرخ چهار عدد ، قطر چرخ ۶۴ سختی چرخ ۹۵A ، جنس چرخ پلی اورتان

که در مقایسه با آن مشخصات اسکیت بورد مدل ISPS ACTION 2808 ، وزن هر اسکیت ۲۰۰۰ گرم سایز بزرگ ، تعداد چرخ چهار عدد ، سبک تفریحی(Fun)

و امااین مشخصات اسکیت بورد مدل تیزپا ، وزن هر اسکیت ۱۵۰۰۰ گرم ، سایز بزرگ ، تعداد چرخ چهار عدد ، سبک تفریحی(Fun) . حالا انتخاب با شماست ..

برای دیدن جزئیات بیشتر و آگاهی از ویژگی ها و قیمت محصولات کافی ست روی لینک جزئیات بیشتر و خرید کلیک کنین.

  1. این یک تمرین قلبی عالی است

اسکیت بورد ورزشی است که قلب و خون شما را پمپاژ می کند، بنابراین یک تمرین هوازی فوق العاده است. از آنجایی که هنگام انجام ترفندها معمولاً از سرعت به سرعت به انفجارهای انفجاری انرژی می‌روید، اسکیت‌برد روی قلب شما کار می‌کند مانند یک تمرین با شدت بالا یا یک کلاس اسپین. به گفته میشل اولسون، دکترای تخصصی، استاد علوم ورزشی در دانشگاه آبورن آلاباما، حتی فشار دادن به اطراف تخته روی زمین صاف، سیستم قلبی عروقی را تقویت می کند و بین هشت تا 12 کالری در دقیقه می سوزاند.

  1. می تواند به شما کمک کند هماهنگ تر شوید

بازوها، پاها، پاها و چشم‌های اسکیت‌بوردکاران همگی با هم کار می‌کنند تا آنها را صاف نگه دارند و در ترفندهای جدید مهارت پیدا کنند. اگر همیشه کمی دست و پا چلفتی‌تر از یک فرد معمولی احساس می‌کردید، اسکیت‌برد می‌تواند به شما در بهبود دقت و هماهنگی کمک کند. منحنی یادگیری می تواند شیب دار باشد، اما در دراز مدت، هماهنگی بهبود یافته شما می تواند به شما در انجام چند کار، رانندگی، سایر ورزش ها و به طور کلی فعالیت های روزانه کمک کند.

انواع اسکیت بورد :

اسکیت بورد مدل Q-skt-apd4

اسکیت بورد مدل Q-skt-apd4

اسکیت بورد مدل دختر کفشدوزکی

اسکیت بورد مدل دختر کفشدوزکی

اسکیت بورد مدل جگوار

اسکیت بورد مدل جگوار

برای اینکه بتونیم خرید خوب و مناسبی داشته باشیم
بهتره یه نگاهی به جنس و کیفیت محصولات بالا بیندازیم و اونا رو مورد بررسی قرار دهیم

نوارگریپ یک نوار چسب مخصوص است که بر روی اسکیت برد چسبیده می شود. بر روی سطح این نوار سطحی دانه دانه داشته و از جنس لاستیک بسیار محکم است که مانع از سر خوردگی و لغزیدن پاهای اسکیت سوار بر روی تخته جلوگیری کرده و چسبندگی لازم را ایجاد می نمایدد ارای چرخ با جنس پلی اورتان هست ک دارای مقاومت بالا هست و جنس بدنه چند لایه ورق چوب زخیم و مقاوم است

که در مقایسه با آن مشخصات ، اسکیت بورد مدل دختر کفشدوزکی ، وزن هر اسکیت ۱۰۰۰ گرم ، قطر چرخ ۶۴ ، سبک تفریحی(Fun) ، جنس تیغه پلاستیک

و امااین جنس کف این محصول 6 لایه چوب است که با فرآیند همزمان گرماو فشار به هم فشرده شده است و این مسله باعث استحکام و طول عمر کف اسکیت بورد می شود .جنس ترک این محصول از آلومینیوم تقویت شده است که در عین سبک بودن تحمل وزن بالایی دارد .یکی از مزیت های این محصول نسبت به نمونه های مشابه داشتن کمک فنر است که هم انجام حرکات را اسان میکند و هم از ایجاد ضربه ناگهانی به ترک و آسیب به آن جلوگیری میکند ،جنس این کمک فنر ها از پی وی سی است . جنس چرخ ها از PU می باشد و ژله ای است و مجهز به ال ای دی است که در حرکت چرخها روشن میشود و این امر در شب بسیار زیبا خواهد بود . بلبرینگ ها ی این محصول ABEC7 است . اقلام همراه یه عدد دفتر چه راهنماو یه کیف حمل اسکیت برد است که برای حمل محصول بسیار کاربردی است . حالا انتخاب با شماست ..

  1. این به شما یاد می دهد که چگونه ایمن سقوط کنید

بسیاری از مردم در مورد خطراتی که اسکیت بورد ممکن است به همراه داشته باشد عصبی می شوند، اما اسکیت بورد در واقع ایمن تر از آن چیزی است که فکر می کنید. در یک مطالعه گسترده در مورد آسیب‌های ورزشی، سقوط یا تصادف اسکیت‌برد تنها ۲ درصد از آسیب‌های ثبت‌شده را تشکیل می‌دهد. این احتمالاً به این دلیل است که اسکیت‌بردها به سرعت یاد می‌گیرند که چگونه ایمن سقوط کنند تا از صدمات جلوگیری کنند. این مهارت می تواند به مسافران کمک کند تا در طول زندگی خود خطر آسیب های ناشی از سقوط را کاهش دهند. همچنین برای بسیاری از فعالیت‌های فیزیکی دیگر مانند اسکی، اسنوبورد و رولربلیدینگ بسیار مهم است.

یادگیری نحوه افتادن خطر آسیب جدی را کاهش می دهد، اما پاک کردن هنوز هم می تواند آسیب برساند. باور کنید یا نه، این لزوما چیز بدی نیست. اسکیت‌بازها به سرعت یاد می‌گیرند که گرد و غبار خود را پاک کنند و زمانی که افتادند دوباره تلاش کنند. اسکیت‌بوردها یاد می‌گیرند که درد را تحمل کنند و در حالی که سعی می‌کنند بر ترفندها مسلط شوند، انعطاف‌پذیری ایجاد می‌کنند. به عنوان یک امتیاز اضافی، آنها به سرعت یاد می گیرند که چه کاری انجام دهند تا دوباره با همان حادثه روبرو نشوند.

  1. صبر را بهبود می بخشد

انجام ترفندهای ضد جاذبه فقط اتفاق نمی افتد. برای تسلط بر حرکاتی که در مسابقات برتر اسکیت بورد مانند Red Bull Solus می بینید، پشتکار و اراده لازم است. همانطور که در جهت مهار این حرکات کار می کنید، یاد می گیرید که صبورتر شوید. صبری که در پارک اسکیت یاد می گیرید می تواند در زندگی حرفه ای و شخصی به شما کمک کند.

اگر هرگز در هیئت مدیره قرار نگرفته اید، اکنون شانس شماست. تماشای فیلم های اسکیت بورد سرگرم کننده است و می تواند شما را ترغیب کند که درگیر آن شوید. راهنمای ما برای ترفندهای آسان اسکیت بورد را بررسی کنید و از مزایای واقعی اسکیت بورد لذت ببرید.