5/5 - (20 امتیاز)

صندل های معمولی به ندرت محافظت مناسبی از پا را ارائه می دهند. دارندگان صندل اغلب گرفتار مسائلی مانند صافی مزمن کف پا، پنجه و پاشنه های پینه بسته می شوند. اگر صندل برای ما بسیار ناسالم است، چرا ما مرتباً به آنها رجوع می کنیم؟ آنها حس سبکی خاصی به ما می دهند و از همه مهمتر تهویه خوبی دارند. تهویه ویژگی است که در واقع می تواند با جلوگیری از رشد قارچ و بثورات در اثر تعریق زیاد، سلامت پاهای ما را بهبود بخشد. با دمبل همراه باشید تا خصوصیات بهترین صندل های طبی را بدانید.

 

صندل های سالم برای پای فرم گرفته

صندل های دخترانه یا مردانه طبی که با تمرکز بر مشکلات خاصی که با پوشیدن کفش نامناسب یا سایر موارد ناسالم به وجود آمده است به سلامت پا کمک بسیاری می کنند. سبک های مرسوم، مد و اندازه پا و اشکال پا را در نظر بگیرید. انواع پا دقیقاً مانند انواع موها یا فرم های بدن متفاوت است. صندل های طبی که به طور خاص برای نوعی از پا طراحی شده اند تا حد زیادی سلامتی شما را حفظ می کنند.

 

صندل طبی زنانه

ویژگی های این محصول:

  • قابلیت شستشو: ماشینی
  • جنس: پلاستیک
  • تعداد دسته: 2 عدد

 

انواع صندل طبی

صندل هایی با حمایت قوس، صندل های ارتز (مخصوص انحراف مچ) و صندل های دیابتی داریم. در صندل های نگهدارنده قوس شما پشتیبانی قوسی قوی پیدا خواهید کرد، که مشکلی معمول در سبک های معروف است. حتی صندل هایی وجود دارند که فقط مخصوص پشتیبانی قوسی قوی باشند برای از بین بردن صافی کف پا یا معالجه ی آن برای افرادی که نیاز دارند. این در مورد صندل های ارتز که دارای پایه های بالشتی هستند و صندل های دیابتی که برای جلوگیری از زخم هایی مانند تاول انگشتان پا، بریدگی، بثورات گرمایی، پوست خراشیده شده و پینه صدق می کنند، نیز صادق است. ویژگی هایی مانند صندل هایی پوشیده با تهویه، تورفتگی های پاشنه عمیق، پایه های قابل جابجایی و زیره های پلی اورتان جاذب، برخی از ویژگی های باورنکردنی صندل ها هستند.

در دنیای کفش راحتی، صندل شهرت بدی پیدا کرده است. این شرم آور است زیرا صندل ها اگر با استفاده از مواد با کیفیت بالا، با دوام و اصول طراحی ارتوپدی به درستی ساخته شوند نه تنها از نظر حمایت و راحتی مناسب هستند بلکه برای پا نیز سالم و درمانی هستند. صندل های ارتوپدی، ارتوتیک و درمانی شامل انواع متنوعی از سبک ها، رنگ ها، عرض ها و اندازه ها برای هر نوع سلیقه، مناسبت و شکل پا هستند. خواه به دنبال یک صندل بند دار، یا صندل پیاده روی ورزشی، یا یک باز و بسته شونده ی ارتوز باشید، یک صندل متناسب با نیازهای خود پیدا خواهید کرد.

 

صندل مردانه پابان

ویژگی های این محصول:

  • نحوه بسته شدن: چسبی
  • جنس: جیر

 

صندل های پشتیبان قوس کف پا

عدم پشتیبانی از قوس کف پا یکی از اصلی ترین شکایاتی است که اکثر مردم از جفت صندل های مورد علاقه خود دارند. صندل راحتی ارتوپدی، یک جفت صندل سالم است که احساس شادابی و طراوت باد در برابر پاها و راحتی عالی در پوشیدن به همراه توزیع کامل وزن بدن شما را دارد. در حالی که به طور آناتومیکی تمام مفاصل، عضلات و رباط ها را در پاهای شما حفظ می کند و از آنها پشتیبانی می کند؛ برخی صندل ها با پایه چوب پنبه ای آناتومیکی، تورفتگی پاشنه عمیق و زیره پلی یورتان جذب کننده شوک، صندل های مسافرتی بسیار خوبی را ایجاد می کنند که می توانند حتی با شلوغ ترین برنامه های سفر برای تعطیلات همراه شوند.

 

صندل مردانه مدل parvinsport

ویژگی های این محصول:

  • نحوه بسته شدن: چسبی
  • جنس: چرم

 

صندل های ارتوتیک راحت

صندل های ارتوتیک راحت، صندل هایی هستند که برای قرار دادن ارتزهای سفارشی، کفی های نگهدارنده قوس و سایر پایه های بالشتک، پایه های عمقی و قابل جدا شدن (که گاهی به آنها کفی های متحرک نیز گفته می شود) اضافه کرده اند. صندل های ارتوتیک راحت همچنین ممکن است گزینه خوبی برای افرادی باشد که دچار بیماری پا هستند یا ناهنجاری هایی در پا مانند پنجه ی نازک، یا میخچه دارند زیرا عمق قابل تنظیم را در اختیار فرد قرار می دهند.
برخی از محبوب ترین صندل های ارتوز راحت شامل مجموعه صندل های ارتوپدی است که دارای یک بند قابل تنظیم برای جلو پا، علاوه بر یک بند مچ پای قابل تنظیم برای یک تناسب کاملا قابل تنظیم است که به راحتی محکم یا شل می شود.

 

صندل دیابتی

از آنجا که بسیاری از پاهای دیابتی سرعت بهبودی کمتری دارند و نسبت به گرما، اصطکاک و آسیب ذرات خارجی حساسیت بیشتری دارند. صندل های دیابتی در هنگام راحتی و محافظت از پا استحکام بسیار بالاتری نسبت به صندل های ارتوپدی متوسط دارند. برای جلوگیری از تحریک پا که می تواند منجر به تاول و پینه شود، فضای داخلی صندل دیابتی باید تا حد ممکن یک دست باشد. صندل های شلاق دار (باز و بسته شو) به دلیل خطر آسیب دیدن بافت شکننده بین انگشتان پا و همچنین صندل های انگشت پا باز به دلیل خطر لک زدن انگشت پا (حتی یک زخم کوچک پا نیز می تواند به یک عارضه جدی تبدیل شود) برای اکثر بیماران دیابتی توصیه نمی شود.

 

صندل طبی مردانه نهرین

ویژگی های این محصول:

  • نحوه بسته شدن: چسبی
  • جنس: چرم

 

حرف آخر

با استفاده از صندل ها می توانید از شعله ور شدن ورم کف پا جلوگیری کرده و پاهایی سالم و بدون بو را تجربه کنید و ساعت ها را بدون احساس ناراحتی سپری کنید. صندل های امروزی پاپوش های شیکی هستند و به هیچ وجه شبیه صندل های دمده قدیمی نیستند.