5/5 - (15 امتیاز)

ده ها هزار نفر روزانه راهی سالن های ورزشی و زمین های ورزشی می شوند. همه آنها یک چیز را حمل می کنند، یک کیف، پس وجود یک کیف خوب و مناسب به ما برای رفتن به یک سالن یا زمین ورزش بسیار کمک می کند، یک کیف علاوه بر جنس خوبش باید دارای مقدار جای مناسب باشد و همجنین سنگین نیز نباشد. برای انتخاب یک کیف مناسب نیاز و سلیقه شما با دمبل همراه باشید.
در انتخاب کوله و ساک ورزشی به مشخصاتی مانند جنس، سبک و جادار بودن توجه کنید. در صورتی که تعداد لوازم ورزشی همراه شما زیاد است، ساک‌های ورزشی به دلیل فضای زیاد، انتخاب خوبی خواهند بود. در برخی از ساک‌های ورزشی، محل قرارگیری کفش و لباس جداگانه در نظر گرفته شده است تا از تماسشان باهم جلوگیری شود.

کیف شانه ای

کیف های ورزشی به اندازه ورزش هایی که برای آنها استفاده می شود متفاوت است. کیف های شانه ای جادار که می توانند در موقعیت های مختلف، از سفر به سالن ورزشی تا شنا مورد استفاده قرار گیرند.

 

کیف های مشمایی

این کیف ها از نایلون 1000 برابر ضخیم تر و مقاوم تر هستند، این کیف ها معمولا داری چند جیب برای لوازم جانبی هستند که با خود به ورزش می برید، استحکام این کیف ها نسبتا خوب است.

 

کیف های کلاسیک

اگر به محفظه های جداگانه احتیاج ندارید، کیف ورزشی محبوب شما کیف کلاسیک است، یک کیف با شکل کلاسیک و یک بند شانه قابل جابجایی دارند (علاوه بر دو دسته بالای آن). اگرچه جیب کفش یا تقسیم کننده لباس ندارد، به این معنی که اگر می خواهید وسایل کثیف یا حوله مرطوب خود را داشته باشید، ممکن است لازم باشد هر وسیله را داخل یک کیسه و سپس داخل ساک بزارید.

 

ساک ورزشی

ویژگی های این محصول:

 • جنس بدنه:چرم مصنوعی
 • قابل شستشو
 • تعداد دسته: 2 عدد

 

کیف کوله ای

گاهی اوقات شما از محل کار یا دانشگاه به باشگاه میروید پس حمل کیف ورزشی و کیف لپ تاپ جداگانه ندارید. در این صورت کیف های کوله ای بهترین گزینه هستند. این کیف ها از یک نایلون بالستیک سخت ساخته شده اند که از لحاظ استحکام مشابه ماده استفاده شده در کیف های مخصوص لب تاپ هستند اما دارای بافت ظریف تری هستند همچنین کیف هایی عالی هستند.

 

کیف چرمی ورزشی

کیف ورزشی چرمی از گرانترین کیف های ورزشی بشمار می آیند. این کیف ها بسیار با دوام بوده و از مقاومت زیادی یرخوردار هستند. البته کیف های ساخته شده از چرم مصنوعی از قیمت و کیفیت پائین تری نسب به چرم اصلی برخوردارند در کل این کیف ها مناسب برای استفاده در فضای های باز و قرار دادن لوازم مرطوب داخل آنها نیستند و تمیز کردن آنها به سختی صورت می گیرد.

 

ساک ورزشی فوروارد

ویژگی های این محصول:

 • نحوه حمل: رودوشی، دستی
 • جنس بدنه: پلی استر
 • قابلیت شستشو: دارد
 • حجم داخلی: 33 لیتر

 

کیف های ورزشی بسیار شبیه به هم هستند

آنها از نایلون 600 برابر آسان تر پاک می شوند و دارای یک محفظه اصلی، بند شانه و جیب های کوچک هستند. اگرچه هیچ کیف ورزشی نمی تواند تمرین واقعی شما را بهبود بخشد، اما مورد مناسب می تواند زمان شما را قبل و بعد از تمرین به شدت بهبود بخشد. همه ما بسته به نیاز خود، ایده های مشخصی راجع به نوع کیف های ورزشی داریم و هزاران کیف در دسترس وجود دارد. انتخاب های زیادی وجود دارد. آنچه که آنها را از دیگری جدا می کند جزئیات کوچک است. برای نمونه از اتصال دهنده های فلزی با دوام بالا برای بند شانه استفاده شده یا از بست های پلاستیکی استفاده شده است.

 

روش شستشو

بهتر است با دست شسته شود چون کیف ها دارای دستگیره ها، درزها و جیب هایی هستند که ممکن است در ماشین لباس شویی پاره شوند.

 

کوله پشتی ورزشی

ویژگی های این محصول:

 • نحوه حمل:دو بندی، دستی
 • جنس بدنه:پلی استر
 • قابلیت شستشو: دارد
 • حجم داخلی: 33 لیتر
 • تعداد دسته ها: 3 تا
 • دارای یک دسته در بالای کوله جهت حمل در دست

 

چه چیزی مهم است که هنگام انتخاب کیف توجه داشته باشید؟

امکانات

یک کیف استوانه ای شکل که می تواند از جنس پارچه، کتان، برزنت یا حتی چرم باشد. داشتن زیپ بزرگ و راحت بودن در دسترسی به داخل آن، سبب می گردد که استفاده از آن بسیار راحت باشد. این نوع از کیف های ورزشی طرفداران بسیاری دارد و این طرفداری، بیشتر به خاطر حمل راحت و سادگی آن است. همچنین داشتن یک یا دو زیپ بزرگ که می توان همه ی لباس ها و کفش ورزشی را درون آن قرار داد و با خود حمل کرد، عامل مهمی در محبوبیت این کیف ها است. این موارد باید با زمینه استفاده از کیف مطابقت داشته باشد. این به ویژه در مورد اندازه، تعداد محفظه های اضافی مورد نیاز و محفظه هایی با کاربردهای خاص اعمال می شود، به عنوان مثال: محفظه مرطوب، محفظه کفش و غیره.

 

کوله پشتی ورزشی گوگانا

ویژگی های این محصول:

 • نحوه حمل:رودوشی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • حجم داخلی: 40 لیتر
 • تعداد دسته ها: 1 تا
 • دارای یک دسته در بالای کوله جهت حمل در دست

 

کیفیت

از این گذشته، کیف باید هم با استانداردها و هم با انتظارات کاربر مطابقت داشته باشد. هرچه این جنبه ها با هم هماهنگی بیشتری داشته باشند، کیف از کیفیت بالاتری برخوردار است.

 

حرف آخر

اگر به جای داشتن کوله پشتی، ترجیح شما داشتن یک ساک و کیف ورزشی است، باید بدانید که این کیف ها در انواع چرمی و پلاستیکی و برزنتی تولید می شوند که هر کدام دارای ویژگی های خاص و منحصر به فرد خود می باشند. نمی توانید به طور مطلق بگویید کدام یک بهتر است. یک کیف باتوجه به شرایط و علاقه شما برای شما بهترین است.