5/5 - (3 امتیاز)

اول شهریور روز بزرگداشت ابوعلی سینا را در ایران روز پزشک می نامند. برای خرید کادو  برای پزشکان که از عزیزانتان هستند و شاد کردن آن ها با دمبل همراه باشید.

اگر به خاطرات کودکی خودمان برگردیم بسیاری از ما در کودکی آرزوی پزشک شدن داشتیم و اگر از ما می پرسیدند می خواهید در آینده چه شغلی را انتخاب کنید می گفتیم پزشکی. اما این علاقه از کجا آمده است؟ اگر به تاریخچه ی حیات انسان برگردیم همیشه انسان ها بیم از دست دادن علاقه هایشان را داشته اند، اما در این میان افرادی به مرور ما را برای حفظ آنها کمک کردند. بزرگترین و مهم ترین علاقه ی انسانها خودشان و بدنشان و عزیزانشان هستند پس کسانی که ما را در حفظ این موارد کمک کرده است بسیار محبوب می شود. از اینرو پزشکان همیشه در تاریخ محبوب و شغلشان مورد علاقه بوده است. از نظر انسان ها پزشکان همیشه فداکار پر تلاش و مورد اطمینان هستند همین امر باعث نزدیکی حسی ما به آنها می شود. اما همه ی ما می دانیم که شغل پزشکی بسیار سخت و پر استرس است چرا که با عزیزترین و محبوبترین دارایی های انسانی در ارتباط هستند و اشتباه آنها نا بخشودنی و بسیار خطرناک است.

 

جا کلیدی

 

 

جاکلیدی طرح پزشک

جاکلیدی طرح پزشک کد 1286

جاکلیدی خندالو

جاکلیدی خندالو طرح پزشک مملکت کد 5864

جاکلیدی خندالو

جاکلیدی خندالو طرح پزشک بعد از این کد 5865

 

وقتی در مورد استرس و فشار کار یک پزشک صحبت می شود فکر می کنیم که احتمالا شب بیداری های بسیار و درس خواندن های شدید در ذهن ما بیاید. اما باید موارد دیگری را نیز به اینها اضافه نماییم مثلا پزشکی که در اتاق عمل بیش از 5-6 ساعت در حال عمل جراحی قلب یک بیمار است شاید بارها با خود تکرار می کند که دقت کن و مواظب باش که اشتباهی نکنی چرا که کوچکترین اشتباه منجر به مرگ وی می شود این استرس که جان بعضی از افراد وابسته به اشتباه شما باشد خود می تواند منجر به سکته و مرگ شود. یا گاهی پزشکان در اثر بیماری های خاص بیماران خود مبتلا به بیماری می شوند و خود نیز در دام مرگ می افتند. گاهی پزشکان انقدر رابطه ی احساسی نزدیکی با بیماران خود ایجاد می کنند که با از دست دادن آن بیماران خود ایشان نیز دچار افسردگی و ناراحتی شدید می شوند.

ماگ

 

 

ماگ مدل سرامیکی

ماگ مدل سرامیکی دسته دار طرح پزشک

ماگ مدل دندان پزشک

ماگ مدل دندان پزشک کد R_10001

جاکلیدی خندالو طرح پزشک

جاکلیدی خندالو طرح پزشک بعد از این کد 5865

 

زیر لیوانی

 

 

زیر لیوانی مدل پزشک

زیر لیوانی مدل پزشک کد 601

زیرلیوانی طرح پزشک

زیرلیوانی طرح پزشک کد 601

 

همه ی این موارد را به عنوان سختی های این شغل در نظر بگیرید اما وقتی یک بیمار را از خطر مرگ یا از یک مشکل اساسی رها می کنند واقعا می توان گفت لذت فوق العاده بالایی دارد چرا که انسان ها در وجود خود عاشق حیات بخشیدن یا کمک کردن به دیگران هستند. در واقع این دلیل اصلی علاقه مندی افراد به پزشک شدن است اما به مرور زمان با بالا رفتن محبوبیت پزشکی درامد این افراد نیز بالا و بالاتر رفت و دلیل دوم علاقه مندی افراد را نیز ایجاد کرد. اما خب همه ی ما می دانیم که پزشکی به مرور بسیار سخت و نیازمند تلاش بسیار شده است. برای پذیرش در یک دانشگاه خوب در رشته ی پزشکی باید بسیار تلاش کرد و همینطور بسیار هزینه کرد تا ابتدا بتوان مدرک پزشکی را گرفت اما این تازه ابتدای کار است و شما برای اینگه بتوانید یک پزشک موفق باشید باید باز هم بسیار تلاش کنید تا یک متخصص در یکی از گرایش های پزشکی شوید.

ساعت مچی

 

ساعت مچی عقربه ای زنانه والار

ساعت مچی عقربه ای زنانه والار طرح پزشک کد LF2530

ساعت مچی عقربه ای مردانه والار

ساعت مچی عقربه ای مردانه والار طرح پزشک کد LF2526

 

فلش مموری

 

فلش مموری ظرفیت 16 گیگابایت

ساعت مچی عقربه ای زنانه والار طرح پزشک کد LF2530

فلش مموری ظرفیت 16 گیگابایت

فلش مموری پرلیت یو اس بی طرح پزشک مدل UP001--U3.0 ظرفیت 16 گیگابایت

 

 

تخت شاسی

 

تخته شاسی طرح پزشک

تخته شاسی طرح پزشک کد 602 سایز A4

تخته شاسی طرح پزشک

تخته شاسی طرح پزشک کد 601 سایز A4

 

سخن پایانی :

خرید کادو برای پزشکان میتوان ان ها را خوشحال کرد ، خاطره ای زیبا از خود در ذهن ان ها به جا بگذارید.